גינה
רועי גופמן

רועי גופמן

סקירה מקיפה על אם המושבות החדשה – אחת מהשכונות הכי שוות בפתח תקווה

זה לא סוד שפתח תקווה זכתה לתדמית של עיר מנומנמת, ישנונית, אפילו משעממת. אבל בשנים האחרונות ובמיוחד עם ראש העיר החדש, רמי גרינברג, חלה תפנית משמעותית בעיר. פתח תקווה היא לא רק אם המושבות ואחת הערים הראשונות בישראל, היא גם העיר החמישית בגודלה בישראל, עיר בצמיחה אדירה ומרכז עסקים מהגדולים בישראל. כבר מזמן לא מדובר בעיר ישנה אלא בעיר תוססת, עם שכונות מהטובות בישראל, קניונים משובחים, פארקים ירוקים ואוכלוסייה איכותית. אחת השכונות היוקרתיות בעיר היא שכונת אם המושבות החדשה, שהתפתחה עם השנים והפכה לאחת השכונות הכי מבוקשות לא רק בעיר, אלא גם בישראל כולה.

כמשווק נדל"ן שחי ונושם את פתח תקווה, אני תמיד שמח לפגוש אנשים שמתעניינים בנדל"ן בפתח תקווה, שיודעים איזו איכות חיים ניתן להשיג בעיר, על השכונות האיכותיות שקרובות למקומות עבודה ואזורי תעשייה מבוקשים ולפארקים נעימים ולשירותים עירוניים ברמה הגבוהה ביותר. אחת השכונות הזו היא אם המושבות החדשה.

אם המושבות החדשה היא אחת השכונות האיכותיות והמבוקשות ביותר בפתח תקווה. היא ממוקמת בצפון העיר, במרחק הליכה מהירקון ובמרחק קצר מכבישים ראשיים כגון כביש 4, כביש 5 וכביש 6. השילוב בין השטחים הירוקים שבה, הקרבה לכבישים מרכזיים ואיכות הבנייה בשכונה תורמים מאוד לאיכות החיים בשכונה ולביקושים הגבוהים בה.

השכונה מציעה מספר יתרונות משמעותיים, ולא לחינם זוגות צעירים בחרו להשתקע בה. השכונה מטופחת, כולל פארק גדול עם בריכת דגים, גני שעשועים ומסלולי אופניים, כאשר כל המתקנים מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, השכונה כוללת עשרות מוסדות חינוך, כולל גנים בתי ספר יסודיים חטיבת ביניים ותיכון ואף שבט צופים שהוא מהגדולים בארץ.

נכון, לא הכל מושלם וריבוי המשפחות הצעירות והגנים יוצר עומס מסויים בכבישי השכונה, בעיקר בשעות הבוקר, אבל מצד שני זה המצב גם במקומות רבים אחרים בארץ. כמו כן, לפני כעשר שנים המחירים בשכונה היו משמעותית יותר נמוכים והם טיפסו ללא הרף בעשור האחרון. יחד עם זאת, כמשווק נדל"ן מנוסה המתמחה בפתח תקווה אני יודע כי עליית המחירים היא סימן טוב. אחרי הכל, כולנו היינו מעדיפים לגור במקום הנמצא בצמיחה, המציע איכות חיים גבוהה וכולל שירותים עירוניים ברמה גבוהה במיוחד.

רבים מלקוחותיי כבר מצאו את דירת חלומותיהם באם המושבות וזו זכות עבורי למצוא לכל אחד ואחת את הדירה המתאימה במיוחד עבורם, תוך התחשבות בכלל המרכיבים שחשובים להם, כולל נגישות למוקדי תעסוקה, מרחבים פתוחים ומוסדות חינוך משובחים. כי עבורי וגם עבורם, נכס איכותי הוא יותר מארבעה קירות.

אכפת לנו, שתרוויח יותר.

רועי גופמן

שתפו את הפוסט

דילוג לתוכן